Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Правила програми лояльності

Правила програми лояльності

Правила програми лояльності

«БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ УКРАФЛОРА»

 

Дані Правила визначають умови участі у Програмі лояльності ««БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ УКРАФЛОРА», яка проводиться на території України ТОВ СП «Украфлора») та Інтернет-магазином (далі – Сайт, Сайт Програми) за адресою у мережі https://ukraflora.ua.

Програма лояльності - Програма лояльності «БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ УКРАФЛОРА», яка є системою накопичення та використання балів, отриманих в результаті попередніх покупок товарів в магазинах або інтернет-магазині Організатора.

«Організатор» - товариство з обмеженою відповідальністю «СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «УКРАФЛОРА».

«Картка» або «Бонусна картка» – пластикова Картка, яка видається Учасникові на умовах даної Програми після заповнення Анкети та яка має унікальний у рамках Програми номер, необхідний для ідентифікації Учасника.

«Балі» або «Бонусні бали» – умовні одиниці (економії), що нараховуються на Рахунок Учасника при здійсненні ним купівлі товарів (окрім подарункових сертифікатів), що реалізуються в рамках Програми, а також за виконання певних дій в рамках спеціальних пропозицій і акцій Програми. -800-330 -088.

Всі дзвінки за вказаним номером в межах України є безкоштовними. ]

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

 

1.1. Учасником програми може стати будь-який повнолітній покупець товарів, здійснених у магазині «УКРАФЛОРА» за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б або в Інтернет-магазині https://ukraflora.ua (надалі- магазини організатора), починаючи з 05.11.2018, який виявив бажання стати Учасником Програми та отримав Бонусну картку.


1.2. Учасником Програми лояльності не може бути фізична особа-підприємець або юридична особа.

1.3. Усі бонуси нараховуються Учасникам після здійснення ними покупок у магазині Організатора відповідно до положень Правил та зберігаються на карті.

1.4. Бонусами на картці Учасник може розрахуватися за наступну покупку в розмірі до 50% від загальної вартості покупки за умови достатньої кількості накопичених та зарахованих балів.

1.5. З моменту введення в дію Програми лояльності «БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ УКРАФЛОРУ всі раніше видані картки втрачають свою силу.

. ПРАВИЛА УЧАСТІ

 

2.1. «Учасник Програми»/«Учасник» – фізична особа, тримач Картки, яка досягла 18-річного віку, яка є споживачем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів».

 

2.2. Бонусна картка видається Учаснику безкоштовно після заповнення та підписання ним Анкети в бумажному вигляді або шляхом заповнення та збереження реєстраційної форми на Сайті Програми, за умови, що Учасник не має жодних обмежень щодо такої участі, однозначно погодився та приєднався до Правил Програми, «Угоди користувача » та «Політики конфіденційності».

 

2. 3. Анкета обов'язкова для заповнення. Якщо обов'язкові поля Анкети, в тому числі ті, що містять персональні дані Учасника незаповнені, то Організатор має право відмовити покупця у видачі бонусної картки.


2. 4. Заповнюючи анкету та підтверджуючи її своїм підписом, покупець висловлює згоду з цими Правилами і підтверджує свою згоду на використання наданої інформації у маркетингових чи рекламних цілях методами, що не нарушують чинного законодавства України.

2.5. Анкета покупця може бути заповнена у магазині «УКРАФЛОРА» або на сайті https://ukraflora.ua/club .

2.6. Правила вступу до Програми розміщені на Сайті https://ukraflora.ua/club.

 

 

3. ПОРЯДОК НАЧУВАННЯ БОНУСІВ

 

3 .1. При реєстрації Учаснику для участі у Програмі нараховуються привітальні 25 бонусів (25 грн).

 

3.2. Надалі бали нараховуються в розмірі 5% від вартості купівлі, зазначеної в касовому чеку, згідно з умовами Програми, якщо Організатором не буде затверджений інший розмір.

 

3.3. На суму покупки, сплачену бонусними балами, бонусні бали не нараховуються.


3.4. На товар зі знижкою, а також на подарункові сертифікати бонусні бали не нараховуються. На покупку подарункового сертифікату бонусна програма діє згідно з Правилами.

3.5. Нарахування балів здійснюється за будь-якого способу оплати (готівкою, кредитною карткою та ін.), доступного в Місці проведення Програми.

3.6. При покупці в магазинах «УКРАФЛОРА» бонуси зараховуються миттєво, покупець може використовувати бонуси на наступну покупку.

3.7. При покупці в інтернет-магазині бонуси нараховуються після надходження оплати на рахунок продавця.

3.8. При оплаті Учасником придбання подарунковими сертифікатами бонуси від суми повної вартості оплати не зараховуються на картку Учасника.

 

 

4. ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ

 

4.1. Бонусами покупець-учасник може сплатити не більше, ніж 50% вартості товару, зазначеної в чеку.

 

4.2. Товари зі знижкою, а також товари, які пропонуються за спеціальними цінами, не можуть бути оплачені бонусними балами.

 

4.3. При поверненні або обміні товару з Картки Учасника списуються бонусні бали, які були нараховані Учаснику при купівлі товару, який повертається або обмінюється. У разі обміну товару бонусні бали зараховується на бонусну картку Учасника заново виходячи із ціни товару, який здобутий взамін раніше придбаного.


4.4. Бонусна програма є накопичувальною. Термін дії бонусів - 12 місяців (365 днів) з дня їх нарахування. Якщо протягом 12 місяців (365 днів) після активації бонусної картки бонусні накопичення не були використані Учасником, вони анулюються без можливості відновлення.

4.5. Для використання бонусів Учасник повинен пред'явити касиру оригінал Картки Учасника та повідомити про своє бажання використати наявні на його рахунку бонуси.

4.6 Штрих-код вказівок при реєстрації у Програмі, можуть бути використані для підтвердження номеру Картки Учасника.

4.7 Заміна Акційних бонусів, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

4.8.4.9 Нарахування балів на рахунок Учасника відбувається відразу ж при здійсненні ним покупки з використанням картки.

]

4.10.1. Якщо проводитись накопичення балів на всю суму чеку (у випадках проведення акцій із додатковим накопиченням балів на всю суму чеку), то нарахування балів проводиться на суму після врахування всіх скидок;

4.10.2. Якщо проводитися накопичення балів на окремі позиції купівлі (у випадках проведення акцій із додатковим накопиченням балів на окремі позиції), то нарахування балів проводиться на суму вартості позиції без урахування економії.

4.11 Балі накопичуються протягом всього Періоду проведення Програми.

4.12. Документом, що підтверджує обов'язок Виконавця зарахувати Балі на Рахунок Учасника, є оригінал касового чеку Учасника з інформацією про нараховані Балі та Картка, яка була використана під час купівлі товару за вказаним касовим чеком.

4.13 Балі зараховуються на Рахунок Учасника у момент купівлі товарів у рамках Програми та/або виконання Учасником певних дій в рамках спеціальних пропозицій та акцій Програми, якщо для цього є всі необхідні технічні можливості (присутня базою даних Виконавця).

4.14 У разі відсутності Інтернет-зв'язку під час здійснення покупки із застосуванням Картки, Учасник отримує касовий чек, в якому буде визначено кількість Балів, що повинна бути нарахована за дану покупку (у разі відсутності Інтернет-зв'язку – не більше 1 балу на шкірну гривню кінцевої суми купівлі).

 

5. ДОДАТКОВІ ПРИВІЛЕЇ ПРОГРАМИ

5.1. Учасники мають можливість брати участь в акціях, що проводяться Організатором виключно серед Учасників.

5.2. Організатор за допомогою СМС та/або електронної розсилки інформує Учасників про спеціальні пропозиції компанії «УКРАФЛОРА».

5.3. Учасники програми «БОНУСНА КАРТКА», щорічно, протягом рядка участі в Програмі або протягом дії Програми, в день, що відповідає даті народження Учасника, отримують 50 вітальних бонусів, термін використання яких становить 30 днів, після яких вони анулюються.

5.4. Перевірити баланс бонусів Учасники можуть у приватному кабінеті в інтернет-магазині https://ukraflora.ua або на касі магазину «УКРАФЛОРА» за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б;


5.5. Організатор залишає за собою виключне право в односторонньому порядку змінювати Програму та Правила, право розробки інших акцій та привілеїв для Учасників.

5.6. Учасники погоджуються, що повідомлення про зміну Програми та Правил є належним чином доведеним до Учасника, якщо воно розміщено на Сайті https://ukraflora.ua та/або в магазинах Організатора у друкованому вигляді.

5.7. Учасники не мають права будь-яким способом оспорювати зміну Програми та/або Правил.

 

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. У разі втрати бонусної картки, нова може бути видана за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу. Загублена або втрачена бонусна картка за заявкою Учасника може бути заблокована, а загальна сума покупок та бонуси, накопичені на загубленій або втрачені карті, переносяться на нову. При розбіжності даних, зазначених у паспорті, із даними зазначеними в анкеті, картка не відновлюється.

6.2. У разі зазначення в Анкеті Учасника недостовірних (неточних, неправдивих) відомостей про особу Учасника, а також у разі несвоєчасної зміни застарілих відомостей, Організатор залишає за собою право на блокування бонусної картки з неправильними даними.

 

 

 

ДОДАТОК №1

 

ДО ОФІЦІЙНИХ УМОВ БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ

 

 

 

1. Надалі Організатором буде затверджено додатковий процент бонусів за наступною системою, враховуючи попередні статуси клієнта (покупця):

1.1 Статуси клієнтів:

 

«Клієнт» - людина, яка отримала бонусно-дисконтну картку

5% від покупки 1 грн = 1 бонус


«Постійний клієнт» 7% від купівлі накопичення бонусами

«Срібний клієнт» » 10% від купівлі накопичення бонусами

 

«Золотий клієнт» » 15% від купівлі накопичення бонусами

«VIP клієнт» » 20% від купівлі накопичення бонусами

 

2. Усі бонуси нараховуються Учасникам після здійснення ними покупок у магазині Організатора відповідно до положень Правил і зберігаються на карті.3. Бонусами на картці Учасник може розрахуватися за наступну покупку у розмірі до 50% від загальної вартості покупки, за умови достатньої кількості накопичених та зарахованих балів.

4. Статус покупця може бути розглянутий лише за умови заповненої Анкети

5. Бонуси при купівлі в інтернет магазині (https://ukraflora.ua) нараховуються після здійснення ними покупок та одержаної оплати протягом 14 діб, відповідно до положень Правил і зберігаються на карті.

 

control call
Зберегти список переглянутих товарів
control call
Написати до відділу контролю сервісу
control call
Заявка на ландшафтний благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call
request call