Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ця Політика визначає порядок отримання та відмови від отримання інформаційних та рекламних електронних повідомлень Виконавця (від імені Виконавця), порядок отримання, зберігання, обробки та використання інформації про Сторону, конфіденційну та/або інформації з обмеженим доступом, отримана Сторонами у процесі участі Учасника у Програмі тощо.

Будь ласка, ознайомтесь з цією Політикою перед використанням сайту та перед тим, як зареєструватися у Програмі лояльності «Украфлора».

Терміни

Терміни, що використовуються в даній Політиці мають значення, наведене в Правилах програми лояльності «Украфлора» / далі - Програма /.

Захист персональних даних

Обробка персональних даних здійснюється Виконавцем на підставі згоди, отриманої від Учасника згідно з умовами правил програми.

Виконавець підтверджує і гарантує, що:

- обробка персональних даних, отриманих від Учасника, здійснюється для конкретних та законних цілей та цілей, визначених умовами Правил Програми «Згода на обробку персональних даних», або у випадках, передбачених законодавством України.

- персональні дані обробляються Виконавцем на на підставі згоди, наданої Учасником на умовах правил Програми, суворій відповідності до чинного законодавства України у сфері захисту персональних даних;

- під час обробки персональних даних Виконавець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного чи випадкового доступу до них, знищення, спотворення, блокування, копіювання, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій;

- обробка персональних даних здійснюється за допомогою способів, що забезпечують конфіденційність таких даних та при дотриманні встановлених законодавством України вимог щодо забезпечення безпеки персональних даних;

- Виконавець зобов'язується не розголошувати персональні дані, одержані від учасників, крім випадків, передбачених законодавством України. Виконавець має право доручити обробку персональних даних Розпорядник персональних даних або бути Розпорядником персональних даних на умовах, визначених у відповідному письмовому договорі. Розпорядником персональних даних можуть бути підприємства, установи та організації всіх форм власності, органи державної влади або органи місцевого самоврядування, фізичні особи - підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.

Розпорядник персональних даних може обробляти персональні дані лише з метою та обсягом, визначеними в договорі з Виконавцем.

Бучаючи у Програмі, Учасник підтверджує, що він ознайомився та повністю (однозначно) погодився з умовами даної Політики конфіденційності, умовами Програми, розташованої за адресою

www

.

ukraflora

.

com

.

ua

. Учасник не має права брати участь у програмах та використовувати Сайт, якщо він не згоден і не приймає умови цієї політики. У разі, якщо при використанні Сайту Учаснику будь-яким способом стала відома інформація щодо Виконавця та/або третіх осіб, які відповідно до законодавства України належать до конфіденційної та/або Комерційної таємниці, або інформації з обмеженим доступом, Учаснику заборонено зберігати, використовувати та розповсюджувати таку інформацію. Учасник розуміє та погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, щодо якої не передбачено обмеження доступу, будь-яке третя особа може отримати доступ до цієї інформації за допомогою Інтернету. Учасник визнає, що у разі недбалого ставлення Учасником до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації на Сайті, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до Облікової запису, Персональним та іншим даним Учасника. У такому разі Виконавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Учаснику таким доступом.

Інформаційна підтримка (розсилання)

Беручи участь у Програмі, Учасник дає згоду на подальше отримання на його адресу електронної пошти, зазначеної в Анкеті, новин та інших інформаційних та рекламних повідомлень від Виконавця /далі - Повідомлення/. Повідомлення надсилаються Учаснику не частіше 3 разів на тиждень на 1 електронну адресу. Учасник має право відмовитися від отримання повідомлень шляхом, описаним у розділ цієї Політики «Відмова від отримання повідомлень».

Відмова від отримання повідомлень

Учасники Програми, які не хочуть надалі отримувати повідомлення від Виконавця мають право відписатися від розсилок отримання повідомлень, натиснувши на посилання "Натисніть тут, щоб відписатися", вказане в кінці будь-якого електронного повідомлення, направленого Виконавцем та/або від його імені.

Зміна/редагування/видалення персональних даних Припинення участі у Програмі

Змінювати та редагувати свої персональні дані може, зайшовши на сайт Програми за своїм персональним номером картки, електронною адресою та паролем. Припинити участь у Програмі та видалити свої персональні дані Учасник може шляхом направлення Виконавцю заяви до довільну форму про припинення участі у Програмі та опрацювання своїх персональних даних із зазначенням особи, на яку зареєстрована картка, та номери картки на поштову адресу, вказану у розділі Контактна інформація. Після отримання Виконавцем повідомлення участь Учасника у Програмі припиняється, Рахунок та Картка блокуються, Бали анулюються, персональні дані учасника знищуються.

Повідомлення у разі внесення змін до Політики конфіденційності

Виконавець залишає за собою право вносити зміни до цю Політику конфіденційності та періодично переглядати її умови. Нова редакція цієї Політики набирає чинності з моменту її публікації на даному Сайті. Використовуючи Сайт Учасник, підтверджує згоду з умовами Політики у редакції, чинної на даний момент використання Учасником Сайта. Інші умови

Виконавець не несе відповідальності за збитки або збитки, понесені Учасником або третіми особами внаслідок помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Політики, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

Контактна інформація

ТОВ СП «Украфлора» знаходиться по адреса Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, будинок 2 Б, Тел.: +38 (044) 400-43-43, , еmail:: info@ukraflora.com.ua

control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call
request call