Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ця Політика визначає порядок отримання та відмови від отримання інформаційних та рекламних електронних повідомлень Виконавця (від імені Виконавця), порядок отримання, зберігання, обробки та використання інформації про Сторону, конфіденційну та/або інформацію з обмеженим доступом, отриману Сторонами у процесі участі Учасника у Програмі , і тому подібне.

Будь ласка, ознайомтеся з цією Політикою перед використанням сайту та перед тим, як зареєструватись у Програмі лояльності «Украфлора».

 

Терміни

Терміни, що використовуються у цій Політиці, мають значення, наведене у Правилах програми лояльності «Украфлора» /далі – Програма/.

 

Захист персональних даних

Обробка персональних даних здійснюється Виконавцем на підставі згоди, одержаної від Учасника згідно з умовами правил програми.

 

Виконавець підтверджує та гарантує, що:

- обробка персональних даних, отриманих від Учасника, здійснюється для конкретних та законних цілей та цілей, визначених умовами Правил Програми «Згода на обробку персональних даних», або у випадках, передбачених законодавством України.- персональні дані обробляються Виконавцем на підставі згоди, наданої Учасником на умовах правил Програми, у суворій відповідності до чинного законодавства України у сфері захисту персональних даних;

- при обробці персональних даних Виконавець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного чи випадкового доступу до них, знищення, спотворення, блокування, копіювання, розповсюдження персональних даних та інших неправомірних дій;

- обробка персональних даних здійснюється за допомогою способів, що забезпечують конфіденційність таких даних та за дотримання встановлених законодавством України вимог щодо забезпечення безпеки персональних даних;

- Виконавець зобов'язується не розголошувати персональних даних, отриманих від учасників, крім випадків, передбачених законодавством України.

Виконавець має право доручити обробку персональних даних Розпоряднику персональних даних або бути Розпорядником персональних даних на умовах, визначених у відповідному письмовому договорі.

Розпорядником персональних даних можуть бути підприємства, установи та організації всіх форм власності, органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні особи – підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.

Розпорядник персональних даних може обробляти персональні дані лише з метою та обсягом, визначеними у договорі з Виконавцем.

Беручи участь у Програмі, Учасник підтверджує, що він ознайомився та повністю (однозначно) погодився з умовами цієї Політики конфіденційності, умовами Програми, що знаходиться за адресою www.ukraflora.com.ua.

Учасник не має права брати участь у програмах та використовувати Сайт, якщо він не погоджується і не приймає умови даної політики.

У разі, якщо при використанні Сайту Учаснику у будь-який спосіб стала відома інформація щодо Виконавця та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або Комерційної таємниці, або інформації з обмеженим доступом, Учаснику заборонено зберігати, використовувати та розповсюджувати таку інформацію.

Учасник розуміє та погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, щодо якої не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може отримати доступ до цієї інформації за допомогою Інтернету.

Учасник визнає, що у разі недбалого ставлення Учасником до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації на Сайті, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до Облікового запису, Персональних та інших даних Учасника. У такому разі Виконавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Учаснику таким доступом.

Інформаційна підтримка (розсилання)

Беручи участь у Програмі, Учасник дає згоду на подальше отримання на його адресу електронної пошти, вказаної в Анкеті, новин та інших інформаційних та рекламних повідомлень від Виконавця /далі – Повідомлення/. Повідомлення надсилаються Учаснику не частіше 3 разів на тиждень на 1 електронну адресу.Учасник має право відмовитись від отримання повідомлень шляхом, описаним у розділі цієї Політики «Відмова від отримання повідомлень».

 

Відмова від отримання повідомлень

Учасники Програми, які не хочуть надалі отримувати повідомлення від Виконавця, мають право відписатися від розсилок отримання повідомлень, натиснувши на посилання «Натисніть тут, щоб відписатися», вказане наприкінці будь-якого електронного повідомлення, надісланого Виконавцем та/або від його імені.

Зміна/редагування/видалення персональних даних. Припинення участі у Програмі

Змінювати та редагувати свої персональні дані Учасник може, зайшовши на сайт Програми за своїм персональним номером картки, електронною адресою та паролем. Припинити участь у Програмі та видалити свої персональні дані Учасник може шляхом надсилання Виконавцю заяви у довільній формі про припинення участі у Програмі та опрацювання своїх персональних даних із зазначенням особи, на яку зареєстровано картку, та номера картки на поштову адресу, зазначену у розділі Контактна інформація. Після отримання Виконавцем повідомлення участь Учасника у Програмі припиняється, Рахунок та Картка блокуються, Бали анулюються, персональні дані учасника знищуються.

 

Повідомлення у разі внесення змін до Політики конфіденційності

Виконавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності та періодично переглядати її умови. Нова редакція цієї Політики набирає чинності з моменту її публікації на цьому Сайті. Використовуючи Сайт Учасник, підтверджує згоду з умовами Політики в редакції, що діє на момент використання Учасником Сайту.

 

Інші умови

Виконавець не несе відповідальності за збитки або збитки, завдані Учасником або третіми особами внаслідок помилкового розуміння чи нерозуміння умов даної Політики, інструкцій або вказівок щодо порядку використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

 

Контактна інформація

 

ТОВ СП «Украфлора» знаходиться за адресою Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, будинок 2 Б,
Тел.: +38 (044) 400-43-43, , e-mail:: info@ukraflora.com.ua

 

control call
Зберегти список переглянутих товарів
control call
Написати до відділу контролю сервісу
control call
Заявка на ландшафтний благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call
request call