Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Про компанію Украфлора, місто Київ

Про компанію Украфлора, місто Київ

Будемо раді Вас бачити серед своїх клієнтів!

Украфлора – компанія-лідер у галузі імпорту та продажу квітів, букетів та рослин, створена, щоб ділитися красою природи та надихати своїх клієнтів новими пропозиціями, залишаючись при цьому найвідомішим брендом на квітковому ринку України. Протягом багатьох років ми створюємо атмосферу краси, зберігаючи високі стандарти якості та принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.

Мета компанії – це надання нашим клієнтам невичерпних джерел краси та натхнення, що дарують людям квіти та рослини. Наші головні цінності – це краса, якість та інновації. Наша місія – бути справжнім провідником краси та емоцій у повсякденність. Ми прагнемо стати невід'ємною частиною особливих моментів у житті наших клієнтів. Ваші радості – це наші радості, ваші печалі – наші печалі, ми разом вже понад 30 років!
 

Історія компанії Украфлора

Початок історії сягає 1993 року, коли на столичних Нивках відкрився невеликий магазин, де можна було купити квіти, вирощені нашими квітникарями. Тоді у незалежній Україні ми стали першовідкривачами на ниві квіткового бізнесу. Вже через рік ми налагодили зв'язки із закордонними експортерами та відкрили квітковий салон, який дуже скоро став знаменитим не лише у Києві, а й у всій країні. А невдовзі ми самі стали імпортерами, почавши завозити в Україну майже невідомі досі у нашій країні рослини з Європи та Азії.

Згодом ми розширили свій асортимент до рівня світових стандартів, включивши у нього інтер'єрний декор, подарунки та безліч інших гарних та корисних речей, що так чи інакше пов'язані з рослинами та декором. Ми збільшили перелік послуг, поповнивши його послугами флористики для приватних осіб, оформленням заходів рослинами та квітами, професійним озелененням комерційних майданчиків – готелів, ресторанів, залів для різноманітних заходів.

На сьогодні компанія Украфлора продовжує вдосконалюватися, уважно стежачи за світовими трендами у галузі флористики та дизайну, освоюючи нові технології транспортування та зберігання рослин, вивчаючи та створюючи купівельний попит шляхом завезення нових для українського ринку видів та сортів рослин.

Переживши у 2022 році важкі часи та втративши значну частину своєї колекції рослин, Украфлора знайшла в собі сили до відродження та нового розвитку. Наприкінці 2022 року ми відкрили другий салон, що за розмірами та асортиментом нітрохи не поступається основному. Ми маємо намір так само чинити й надалі!
 

Актуальні пропозиції Украфлора

Сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам наступні товари та послуги:

 

  •  Продаж квітів. У нашому асортименті перелік із сотень видів різноманітних квітів. Ми впевнено стверджуємо: немає такої квітки, яку не можна було б купити в Украфлорі! Придбати у нас квіти можна у тому числі й оптом за вигідною ціною.
  •  Букети. У нашій компанії працюють найкращі флористи, здатні створювати справжні квіткові шедеври. Це можуть бути вишукані монобукети або вражаючі уяву авторські композиції.
  •  Кімнатні рослини. Наша колекція включає традиційні види та екзотику, адаптовану до стандартних умов житла. Широкий асортимент рослин дозволить покупцеві створити у власному помешканні справжні джунглі.
  •  Декор. Ми пропонуємо до покупки тисячі чарівних дрібниць, що створюють унікальну атмосферу у домі та надають йому індивідуальності. Продукція європейських брендів не лише прикрасить ваше помешкання, а й стане оригінальним подарунком із різних нагод
  •  Оформлення заходів. Ми спеціалізуємося на створенні атмосферних та стильних флористичних оформлень для найрізноманітніших подій, у тому числі весільних церемоній та масштабних корпоративних свят. 
  •  Комплексне озеленення. Дизайн, де панують природні мотиви, це екологічно та сучасно. Ми здатні перетворити ваш дім, офіс чи комерційне приміщення на справжній оазис! Ми вміємо створювати «зелені стіни» за участі багатьох рослин. Наші творіння не залишать байдужим жодного відвідувача!
  •  Догляд за кімнатними рослинами. У нашому магазині є все, що може знадобитися рослинам після покупки – від ґрунту до професійних інструментів, призначених для підтримання декоративності рослин.
  •  Майстер-класи з флористики. Ми пропонуємо чудовий спосіб насолодитися творчим процесом створення квіткових композицій під керівництвом досвідченого флориста, подарувавши собі кілька годин самозабутнього задоволення. Кожен відвідувач майстер-класу з флористики отримує іменний сертифікат, який підтверджує участь у ньому.

Наші товари та послуги орієнтовані на різні купівельні групи – від бюджетних варіантів до VIP-пропозицій. Завітайте до магазинів Ukraflora фізично чи онлайн та особисто переконайтеся у правдивості всього викладеного вище!

З любов'ю до квітів та своїх клієнтів, Ваша Украфлора

 

control call
Зберегти список переглянутих товарів
control call
Написати до відділу контролю сервісу
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call
request call